Druženje,zabava i upoznavanje...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje,zabava i upoznavanje...

Dobro Došli na Forum Ljubav i Radost da djelimo zajedno!
 
HomeHomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
Top posters
Love (124)
Rimsko carstvo..................... I_vote_lcapRimsko carstvo..................... I_voting_barRimsko carstvo..................... I_vote_rcap 
amor (90)
Rimsko carstvo..................... I_vote_lcapRimsko carstvo..................... I_voting_barRimsko carstvo..................... I_vote_rcap 
Forum
Melina icon Pictures, Images and Photos

melina Pictures, Images and Photos


Melina icon Pictures, Images and Photos
Sat

Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 26 dana: Sat Sep 18, 2021 10:56 pm
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Druženje,zabava i upoznavanje... on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Druženje,zabava i upoznavanje... on your social bookmarking website

 

 Rimsko carstvo.....................

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Love
Admin
Love


Broj komentara : 124
Join date : 2010-12-28
Mjesto : Bosna je moj najlepsi grad...

Rimsko carstvo..................... Empty
KomentarNaslov komentara: Rimsko carstvo.....................   Rimsko carstvo..................... EmptyWed Dec 29, 2010 12:54 pm

ŠTA ZNATE O RIMLJANIMA :) :)
Na vrh Go down
https://bosnia-love.forumcroatian.com
amor

amor


Broj komentara : 90
Join date : 2010-12-29
Age : 52
Mjesto : Crikvenica.Hrvatska

Rimsko carstvo..................... Empty
KomentarNaslov komentara: ......................................................................   Rimsko carstvo..................... EmptyWed Dec 29, 2010 1:16 pm

Znam i da se rimsko doba dijeli na doba rimskog kraljevstva ,rimske republike i na doba rimskog carstva ..bilo koje od ta tri uredjenja države bila je praktički monarhija u kojoj je cezar imao izvršnu vlast i utjecaj nad politikom..postojao je senat koji je bio manje-više savjetodavnog karaktera...rimsko carstvo je bila velika i glavna imperijalistička sila tog doba..povijest rima datira od 8 stoljeća prije Krista, pa sve do propasti zapadnog rimskog carstva u 5 stoljeću poslje Krista..carstvo je bilo podjeljeno na zapadni dio pod vodstvom Rima i na istočni dio ili Bizant kojemu je sjedište bilo u Konstantinopolisu,taj istočni dio carstva se malo duže i održao ali nikad rimsko carstvo nakon pada zapadnog rimskog carstva u 5 stoljeću nije povratilo prijašnji značaj i moć.Velika je to bila epoha u povijesti ,tako da je teško ukratko i sažeto o tome govoriti ,ali nadam se Mely da ćeš biti zadovoljna ovime :oops: :oops: Mogao sam posegnuti za kopiranjem podataka s pretraživača ,ali sam htio nešto reći vlastitim riječima 8) Rimsko carstvo..................... 761361
Na vrh Go down
Love
Admin
Love


Broj komentara : 124
Join date : 2010-12-28
Mjesto : Bosna je moj najlepsi grad...

Rimsko carstvo..................... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rimsko carstvo.....................   Rimsko carstvo..................... EmptyFri Jan 21, 2011 1:08 am

Hajde napisi jos nesto Rimsko carstvo..................... 761361
Na vrh Go down
https://bosnia-love.forumcroatian.com
amor

amor


Broj komentara : 90
Join date : 2010-12-29
Age : 52
Mjesto : Crikvenica.Hrvatska

Rimsko carstvo..................... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rimsko carstvo.....................   Rimsko carstvo..................... EmptyFri Jan 21, 2011 1:21 am

napisao sam sve što sam znao Rimsko carstvo..................... 177506 Rimsko carstvo..................... 908741
Na vrh Go down
Sponsored content





Rimsko carstvo..................... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rimsko carstvo.....................   Rimsko carstvo..................... Empty

Na vrh Go down
 
Rimsko carstvo.....................
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Druženje,zabava i upoznavanje... :: Ljubav :: Svet i mi u njemu :: Istorija-
Idi na: