Druženje,zabava i upoznavanje...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje,zabava i upoznavanje...

Dobro Došli na Forum Ljubav i Radost da djelimo zajedno!
 
HomeHomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
Top posters
Love (124)
Vječnost  ............................         I_vote_lcapVječnost  ............................         I_voting_barVječnost  ............................         I_vote_rcap 
amor (90)
Vječnost  ............................         I_vote_lcapVječnost  ............................         I_voting_barVječnost  ............................         I_vote_rcap 
Forum
Melina icon Pictures, Images and Photos

melina Pictures, Images and Photos


Melina icon Pictures, Images and Photos
Sat

Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 26 dana: Sat Sep 18, 2021 10:56 pm
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Druženje,zabava i upoznavanje... on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Druženje,zabava i upoznavanje... on your social bookmarking website

 

 Vječnost ............................

Go down 
AutorPoruka
amor

amor


Broj komentara : 90
Join date : 2010-12-29
Age : 52
Mjesto : Crikvenica.Hrvatska

Vječnost  ............................         Empty
KomentarNaslov komentara: Vječnost ............................    Vječnost  ............................         EmptyWed Feb 09, 2011 9:57 pm

Zaviri u dubinu duše svoje

i u tom najljepšem dijelu sebe

pronaći ćeš srce moje

što kuca samo za tebe.

Tim otkucajima

ono ti najljepšu pjesmu pjeva

govori ti da si duša moje duše

I da si tijelo moga tijela,

Koje te tako jako treba

Ti si moje sunce

i moj komadić neba,

što se samo jednom u životu dotiče

Naša ljubav će trajati vječno

dok sve drugo proći će.

Samo nama pripada vrijeme

svud si oko mene

u dašku povjerarca osjetim tvoj blagi dah

koji putuje kroz svilene oblake

i donosi mi tvoju nježnost kroz sunca zrake

to ljubav tvoja dolazi iz visine

andjeoskim glasom zove moje ime

i obuzme me slatki nespokoj

al srce se smiri jer zna da sam tvoj

i za tebe ide baš svaki otkucaj

gdje god da sam s tobom meni je raj

Vječnost  ............................         34195 Vječnost  ............................         34195 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         744754 Vječnost  ............................         93b354e0Vječnost  ............................         RomanticredVječnost  ............................         X76
Na vrh Go down
amor

amor


Broj komentara : 90
Join date : 2010-12-29
Age : 52
Mjesto : Crikvenica.Hrvatska

Vječnost  ............................         Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vječnost ............................    Vječnost  ............................         EmptyWed Feb 09, 2011 10:02 pm

Ljubavi Sretno ti Valentinovo i znaj da si mi sve i da te najviše volim zauvijek Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         853955 Vječnost  ............................         320658 Vječnost  ............................         386491 Vječnost  ............................         502694 Vječnost  ............................         502694 Vječnost  ............................         502694 Vječnost  ............................         502694 Vječnost  ............................         744754 Vječnost  ............................         34195
Na vrh Go down
 
Vječnost ............................
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Druženje,zabava i upoznavanje... :: Ljubav :: Blogovi-
Idi na: